Každý člověk může být svobodný.....
Free life
Svobodný život - jsou webové stránky věnované metodám, které mohou lidem pomoci žít svobodný život. Každý člověk je "svobodná duše", která má právo žít svůj život podle své přirozenosti. Každá lidská bytost je jedinečná a nemusí se nechat "zavřít do škatulky" navyklých dogmat či vzorců. Prvním krokem ke svobodnému životu je poznání sebe sama. K tomu nám může pomoci Astrologie, která umožňuje skutečně do hloubky prozkoumat vlastní povahu a schopnosti. Po poznání toho, co, je naším "životním plánem", můžeme přistoupit k přeměně toho, co nás omezuje- mentálních vzorců, různých bloků a převzatých rodových vzorců. Transformačních posunů můžeme dosáhnout pomocí meditace, neurolingvistického programování, šamanských praktik či imaginace. A po poznání sebe sama, po odbourání blokací může člověk jít "za svůj životní plán" a tvořit "nový životní plán".
Nejsilnějším pomocníkem na cestě transformace je LÁSKA - pokud se napojíme na vesmírný zdroj lásky, pochopíme, že všichni jsme jedním. Na určité rovině jsme všichni propojeni- nejen člověk s člověkem, ale i se zvířetem, rostlinou...pochopíme, že to, co činíme druhým, činíme sobě. Dalším silným "spojencem" je PŘÍRODA- napojením se na přírodní cykly můžeme výrazným způsobem zlepšit vlastní život. Současný uspěchaný a vystresovaný způsob žití přetěžuje naše tělo i duši. Je třeba učit se znovu vnímat způsob, kterým k nám příroda promlouvá.
borotín.jpg
borotín 2.jpg
DSCN4213.JPG
Chorvatsko.jpg
Divo.Š.jpg
"odnož" stránek na fb
mé fb stránky o astrologii
Můžete se připojit ke kolektivní dálkové meditaci- Meditace na pomoc deštným pralesům nejen v Amazonii, ale i v Indonésii- Amazonský deštný prales je nazýván "plícemi světa". O tyto plíce nyní přicházíme. Pojďme s tím něco udělat. Meditace bude vždy probíhat v neděli v 21h
Uzavřená skupina Kmen posvátného Boiohaema se soustředí na intenzivní meditační praxi nikoli na plané teorie. Kolektivní a individuální práce na sobě a udržení Života na Zemi jsou pro nás prvořadé.Pracujeme technikami, které jsou nám neúnavně předávány prostřednictvím Petra Chobota.
Uzavřená skupina Expedice Peru s Petrem Chobotem slouží ke sdílení zážitků z těchto expedic a k informacím pro zájemce o tyto expedice

Vnitřní Bohyně

CAILLEACH.jpg
čar.+had.jpg
čarodějka.jpg
gaia.jpg
Vnitřní Bohyně je v každé ženě. Je třeba jí jen objevit. Objevit a přijmout všechny její tváře-jak ty krásné, světlé a smyslné, tak i ty temné, zlobivé a zraněné. Dnešní doba bohužel ženy často przní. Dnes se žena, která chce uspět často chová jak muž. Máme pocit že musíme být schopné, vyrovnané, aktivní, organizujeme, zařizujeme, usmíváme se- a posléze se hroutíme nebo podléháme depresím. Feministické hnutí velmi pozitivně posunulo ženy směrem k jejich síle, která jim byla po několik století společností a náboženstvím upírána-tyto systémy udělaly z žen loutky, které byly závislé na mužské autoritě a nemohly samostatně fungovat. Bylo jim dovoleno pouze rodit a vařit. Bohužel feministické hnutí se dostalo až do extrému, který opět z nás žen dělá muže. I na fyzické rovině se často bezmyšlenkovitě vzdáváme svých děloh, když nám muž-lékař řekne, že by bylo dobré preventivně dělohu vyjmout.Nyní nastává čas vrátit se zpět ke skutečnému ženství, k jeho síle a energii.

První krok k vlastnímu ženství je krokem k sobě samé. Stát se sama sebou. Od raného věku jsme pod vlivem vzorců a programů- rodičů, pak učitelů, pak partnerů... Nám ženám je vlastní potřeba potěšit druhé, proto raději často potlačíme svou vlastní přirozenost a ztotožníme se s životním programem otce či manžela. Když dojde k odloučení, k rozchodu, tak žena často stojí zmatená a ptá se: "Co si teď sama se sebou počnu?" Jak mám žít, když vedle sebe nemám svého milovaného muže (otce, syna...). Dosud žila cizí život, nikoli svůj vlastní- je to bolestivé poznání,, ale umožňuje nastoupit cestu k sobě samé, odpovědět na otázku "Kdo skutečně jsem"?
Druhý extrém je žena, která již v útlém věku pochopila (byla zraněna) že být ženou v tomto světě není žádný med a tak raději své ženství, své emoce uzavře do krunýře a vystupuje jako nezávislá "tvrďačka". Nikoho nepustí do svého srdce, muže mám jen "pro zábavu", občas jen fajn mít "nezávazný sex", důležité je aby byla ve všech aspektech života nezávislá, proto pracuje mnoho hodin na své kariéře, která jí vydělá spoustu peněz. Potřebuje šéfovat všem, nikomu se nesvěřovat, aby nikdo nezjistil, že i ona má city a strachy a obavy. Po několika letech tohoto životního stylu většinou přichází syndrom vyhoření a naprostý kolaps.

Jak najít sebe samu? Ponořit se do svého nitra, učit se poslouchat intuici, své pocity, své tělo. Najít si dobrého terapeuta, navštívit ženský kruh, nechat si vypracovat rozbor horoskopu narození. Smát se, když mám chuť, plakat když mám chuť, tančit, křičet, dupat, cestovat- nechat projevit své emoce, vnímat své tělo. To vše nám umožní uvolnit "staré programy". Nalézt sebe. Žít autentickým životem.

Doporučuji naučit se meditovat. Naučit se vnímat svou duši. Přečíst si knihu "Ženy, které běhaly s vlky"
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one