Každý člověk může být svobodný.....
Free life
Svobodný život - jsou webové stránky věnované metodám, které mohou lidem pomoci žít svobodný život. Každý člověk je "svobodná duše", která má právo žít svůj život podle své přirozenosti. Každá lidská bytost je jedinečná a nemusí se nechat "zavřít do škatulky" navyklých dogmat či vzorců. Prvním krokem ke svobodnému životu je poznání sebe sama. K tomu nám může pomoci Astrologie, která umožňuje skutečně do hloubky prozkoumat vlastní povahu a schopnosti. Po poznání toho, co, je naším "životním plánem", můžeme přistoupit k přeměně toho, co nás omezuje- mentálních vzorců, různých bloků a převzatých rodových vzorců. Transformačních posunů můžeme dosáhnout pomocí meditace, neurolingvistického programování, šamanských praktik či imaginace. A po poznání sebe sama, po odbourání blokací může člověk jít "za svůj životní plán" a tvořit "nový životní plán".
Nejsilnějším pomocníkem na cestě transformace je LÁSKA - pokud se napojíme na vesmírný zdroj lásky, pochopíme, že všichni jsme jedním. Na určité rovině jsme všichni propojeni- nejen člověk s člověkem, ale i se zvířetem, rostlinou...pochopíme, že to, co činíme druhým, činíme sobě. Dalším silným "spojencem" je PŘÍRODA- napojením se na přírodní cykly můžeme výrazným způsobem zlepšit vlastní život. Současný uspěchaný a vystresovaný způsob žití přetěžuje naše tělo i duši. Je třeba učit se znovu vnímat způsob, kterým k nám příroda promlouvá.
borotín.jpg
borotín 2.jpg
DSCN4213.JPG
Chorvatsko.jpg
Divo.Š.jpg
"odnož" stránek na fb
mé fb stránky o astrologii
Můžete se připojit ke kolektivní dálkové meditaci- Meditace na pomoc deštným pralesům nejen v Amazonii, ale i v Indonésii- Amazonský deštný prales je nazýván "plícemi světa". O tyto plíce nyní přicházíme. Pojďme s tím něco udělat. Meditace bude vždy probíhat v neděli v 21h
Uzavřená skupina Kmen posvátného Boiohaema se soustředí na intenzivní meditační praxi nikoli na plané teorie. Kolektivní a individuální práce na sobě a udržení Života na Zemi jsou pro nás prvořadé.Pracujeme technikami, které jsou nám neúnavně předávány prostřednictvím Petra Chobota.
Uzavřená skupina Expedice Peru s Petrem Chobotem slouží ke sdílení zážitků z těchto expedic a k informacím pro zájemce o tyto expedice

Návštěvní kniha

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2663"
Dobrý den lze nějak vyřešit karmický vztah mezi partnery kteří se nemohou stále rozloučit? Děkuji
Ahojky,
tesim sa Verocka, ze si sla do toho! Si studna Informacii, Mudrosti, Svetla a Lasky a nezistnej pomoci svetielkam na ich ceste.
Drzim moooc palce a posielam vela vela Lasky a Svetla :))
Evik
Ahoj Vierka
som veľmi rada, že si sa takto rozhodla a držím Ti palce na tvojej krásnej ceste plnej dôležitých informácií, ktorých nikdy nie je dosť. Verím, že veľa ľudom pomôžeš svojim príkladom a radami na ich ceste životom.
Zo srdca Ti prajem veľa svetla na tvojej ceste...
Vieročka,
mám velkú radost, že si tieto stránky založila. Stále sa Ťa na niečo vypytujeme a tu zdroj informácií, odpovede, ktoré hladáme. Dúfam, že budeš mať čas ich aktualizovať, pretože ako je známe, si veľmi činorodá dáma. Teším sa na všetky informácie. Prajem veľa požehnania tejto tvorivej činnosti :-)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one