Každý člověk může být svobodný.....
Free life
Svobodný život - jsou webové stránky věnované metodám, které mohou lidem pomoci žít svobodný život. Každý člověk je "svobodná duše", která má právo žít svůj život podle své přirozenosti. Každá lidská bytost je jedinečná a nemusí se nechat "zavřít do škatulky" navyklých dogmat či vzorců. Prvním krokem ke svobodnému životu je poznání sebe sama. K tomu nám může pomoci Astrologie, která umožňuje skutečně do hloubky prozkoumat vlastní povahu a schopnosti. Po poznání toho, co, je naším "životním plánem", můžeme přistoupit k přeměně toho, co nás omezuje- mentálních vzorců, různých bloků a převzatých rodových vzorců. Transformačních posunů můžeme dosáhnout pomocí meditace, neurolingvistického programování, šamanských praktik či imaginace. A po poznání sebe sama, po odbourání blokací může člověk jít "za svůj životní plán" a tvořit "nový životní plán".
Nejsilnějším pomocníkem na cestě transformace je LÁSKA - pokud se napojíme na vesmírný zdroj lásky, pochopíme, že všichni jsme jedním. Na určité rovině jsme všichni propojeni- nejen člověk s člověkem, ale i se zvířetem, rostlinou...pochopíme, že to, co činíme druhým, činíme sobě. Dalším silným "spojencem" je PŘÍRODA- napojením se na přírodní cykly můžeme výrazným způsobem zlepšit vlastní život. Současný uspěchaný a vystresovaný způsob žití přetěžuje naše tělo i duši. Je třeba učit se znovu vnímat způsob, kterým k nám příroda promlouvá.
borotín.jpg
borotín 2.jpg
DSCN4213.JPG
Chorvatsko.jpg
Divo.Š.jpg
"odnož" stránek na fb
mé fb stránky o astrologii
Můžete se připojit ke kolektivní dálkové meditaci- Meditace na pomoc deštným pralesům nejen v Amazonii, ale i v Indonésii- Amazonský deštný prales je nazýván "plícemi světa". O tyto plíce nyní přicházíme. Pojďme s tím něco udělat. Meditace bude vždy probíhat v neděli v 21h
Uzavřená skupina Kmen posvátného Boiohaema se soustředí na intenzivní meditační praxi nikoli na plané teorie. Kolektivní a individuální práce na sobě a udržení Života na Zemi jsou pro nás prvořadé.Pracujeme technikami, které jsou nám neúnavně předávány prostřednictvím Petra Chobota.
Uzavřená skupina Expedice Peru s Petrem Chobotem slouží ke sdílení zážitků z těchto expedic a k informacím pro zájemce o tyto expedice
DSCN1605 (2).JPG
Aura

Aura

fotografie Aury
DSCN4416 (2).JPG
1613855_1384122181850166_2000373641_n.jpg
Jmenuji se Věra Šourková a jsem Sluneční Ryba s Lunou v Rybách a Ascendentem v Beranu-když se sejde v povaze člověka voda a oheň je to poměrně akční záležitost :)). Naštěstí mou povahu stabilizují Venuše a Mars v zemitém a pragmatickém a přírodu milujícím znamení Býka.Můj vstup na "pozemskou pláň" nebyl typický-narodila jsem se v sedmém měsíci a hned po porodu "jsem na chviličku "opustila tělo", takže jsem se vlastně narodila dvakrát :)).
Snad již okamžikem mého narození se započalo mé hledání...Hledání odpovědí na otázky: "Proč tu jsem"? Jaký smysl má můj život"? Jak ten svět vůbec funguje"? A toto hledání trvá dosud. Systematické hledání odpovědí na výše zmíněné otázky odstartovala osobnostní krize v raném věku 21 let , kdy jsem si denně kladla otázku: "Opravdu je život o tom, že ráno vstanu, půjdu do práce, přijdu z práce domů a půjdu spát? První kniha, která nasměrovala mé hledání na mě vyloženě vypadla z regálu v knihovně- "Tvůrčí představivost od Shakti Gawain", následovala "klasika" Od Luisy Hay "Miluj svůj život", Život, láska, smích od Osha, knihy Raymonda Moodyho, Carla Gustava Junga, Stanislava Grofa a studium hlubinné psychologie, parapsychologie, mytologie, šamanismu, pohanství, kvantové fyziky.... Hlouběji jsem začala studovat astrologii, alternativní medicínu, léčení energií- začala jsem "klasickým" Ushui Reiki, jednu dobu jsem hojně experimentovala s různými druhy "energií" než jsem zjistila, že nejčistší léčivá energie pochází ze "Zdroje" nikoli ze symbolů (i když symboly mohou u určitých lidí "odstartovat" rychlejší léčebný proces.) Přiznávám, mám ráda nové informace, semináře, poznávání nových lidí...ale základem poznání je vlastní nitro, vlastní duše...pouze zaměřením pozornosti do svého nevědomí můžeme dojít k hlubším změnám- i když navštívíme sto seminářů nemusíme dojít k "poznání" - ale jak se znám, budu se vrhat do dalších "studijních experimentů" :)). Pokud však nabyté vědomosti a zkušenosti člověk neaplikuje v každodenním "pozemském" životě-jsou zbytečné. A největším učitelem našeho života jsou samozřejmě vztahy- partnerské, přátelské, rodinné, pracovní...
Prvním krokem k vlastnímu sebepoznání bylo "rozklíčování" horoskopu narození- pak následovalo čištění rodových i osobních záležitostí pomocí regrese Andreje Dragomireckého (stále je co čistit-vyřešíte jednu záležitost a postupujete dále :)),pokračovala jsem Neurolingvistickým programováním a Mentální léčbou u Zdeny Katayama, poté následovaly léčebné meditace a semináře Petra Chobota- tyto metody taktéž umožňují "nápravu" toho, co je potřeba, a poté práce s šamany v Peru a Ayahuascou- před touto "rostlinnou učitelkou" se hluboce skláním, protože je schopná ukázat "Pravdu". Pravidelně medituji a pracuji s aktivní imaginací-neustále na sobě pracuji, aby mnou podané informace druhým, byly skutečně objektivní a intuitivní napojení skutečně fungovalo. Poslední dobou mi pomáhá Awakening masáž. Pravidelnou "kontrolu" vlastního postupu umožňuje Osobní analýza jemnohmotných těl z Agape-automatickou kresbou ho vytváří Jana Brzobohatá (jejím učitelem byl legendární diagnostik Karel Kožíšek).
Výrazný předěl v mém životě odstartovala Expedice do Peru s Petrem Chobotem- poznání na vlastní oči i kůži o čem že to ten šamanismus skutečně, byla velmi intenzivní. Setkání se silnými šamany, kteří absolvovali mnohaleté tvrdé učení, které v sobě obsahuje i až dvouletý pobyt o samotě v džungli s přísnou dietou a sexuální abstinencí bylo fascinující (bohužel těchto šamanů je čím dál méně- mladým se příliš nechce absolvovat náročné učení - také se leckteří šamani nechali zlákat "civilizačními vymoženostmi" a naivitou Evropanů či Američanů a vytvořili si dobře prosperující "byznys", čímž se od původní cesty šamana poměrně silně odklonili. Šamanské noční rituály mě přivedly do nejhlubších koutů nevědomí, do historie mého rodu, do vzdálených koutů vesmíru. Nekompromisním způsobem mě konfrontovaly s nejhlubšími strachy, falešnými vzorci i vlastními slabostmi. Ale také mi ukázaly budoucí možnosti, cesty, i to, "co se skrývá za hmotou"- asi to zní jako zápisky z deníku šílence, ale je to naprosto nepopsatelná zkušenost, kterou doporučuji každému, kdo chce prožít transformační skok i šok. Silová místa jsou zásadním aspektem těchto zkušeností- zde zažijete skutečné propojení s přírodou a její moudrostí.

Mým hlavním "oborem" je astrologie-"rozšifrování" životního plánu je skutečným startem transformace. Pokud člověk nezná svou přesnou hodinu a minutu narození připojuji Numerologii, která taktéž umožňuje proniknout do životní "náplně" daného člověka. S Tarotem pracuji téměř denně- výklad tarotových karet umožňuje rychlou orientaci v životní situaci ve které se daný člověk nachází. Poslední dobou mě hodně oslovuje metoda nazvaná "Osobní Totem"- kombinace imaginace, práce s čakrami a silovými zvířaty- umožňuje aktivaci nevědomých vzorců a jejich následnou nápravu či "přeprogramování". Nejblíže mé životní filosofii stojí filosofie Druidů a Šamanů - propojení s přírodou, práce se změněným stavem vědomí a Jinými světy a láska a úcta k planetě Zemi, Vesmíru, lidem, zvířatům, rostlinám, kamenům.

Ukázka z životních studijních "spanilých jízd":

1993
Meditace, aktivní imaginace- samostudium

1997-2001
První Pražská Astrologicko-Léčitelská škola Šárky Sehnalové
studium astrologie a alternativní medicíny (přednášející: Helena Alešová-Kovalová,Ing. Jitka Vaníčková, Zdena Kavalová, Jiří Sehnal, Petr Messany, MUDr Miroslav Šedivý, bylinář Pavel Váňa...)

2002-2003
Numerologie na výše jmenované škole- přednášející Zdena Nováková

2005
Silvova metoda mysli- Dragan Vujovic- Praha

2005
týdenní seminář Abreaktivní terapie (Regresní terapie) Andreje Dragomireckého- Bystřice pod Hostýnem

2005
samostudium Tarotu

2004-2006
dvouleté, zájmově rozšiřující studium systematické a klinické psychologie u Jiřího Adamce od.as.-Brno

2006-2008
Reiki podle dr.Mikao Usui- Václav Vít

2007
Kurz alternativní medicíny (základy Su-Jok a akupresury) Václav Vít

2008
Psychografická kresba
Marie Machková poradce pro přírodní metody léčení

2008
Sféra III.-Diochi-Vladimír Ďurina

2008-2013
OBOD-učení ovatů bardů a druidů- J.Karpíšková

2009
Spirit Reiki, Snow White, Dragon Reiki, Archangelic Seichim Reiki, Sekhem-Seichim Reiki, Unicorn Energy Healing System, Pyramida Světla , energie Atheny, Dany a Abundie...Leona Horáková

2009
Mentální léčba a Intuitivní diagnóza, Základy hypnózy, Praktická psychoterapie NLP- Institut energetické psychologie Zdena Katayama -Kolín

2010
"učitelský" stupeň Usui Reiki- Věra Horáková

2010
Práce na pozvednutí vibrací planety Země a Aktivace Hvězdného kódu- Luisa Muratori- Haluzice

2010,2011,2012,2013,2014...
léčivé a meditační semináře Petra Chobota

2010/2011
Přijetí Světelného systému Jednoty 1.a 2.část- Karaimi Kateřina Motyčková

2011
Práce na obnovení potenciálu 12 čaker- K.K.Motyčková- Haluzice
Lemurijská škola léčení- K.K.Motyčková- Haluzice

2011
Expedice Peru s Petrem Chobotem
práce s amazonskými a andskými šamany a posvátnou liánou Ayahuasca

2011
Žena Svatého Grálu-ženský seminář s K.K.Motyčkovou

2011
Seminář s Danielem Mapelem -Esence divoce žijících zvířat

2012
Imara Reiki, Tantra Reiki- Leona Horáková

2013
Spojení s předky- Inuita Hivsu a Míša Pettersen

2013
Totem ženy-meditačně-imaginativní seminář Mayany Romieri

2014
Léčebný týdenní seminář Petra Chobota- Chorvatsko, Léčebné meditace PCH-Olomouc,Mikulov

2015
Seminář Kvantového unášení dr Kinslowa (QE)

Léčebný týdenní seminář Petra Chobota-Chorvatsko
2016
KURZ KOSMICKÉHO JAZYKA ASTROLOGIE
Ality Zaurak
Video z léčebného semináře Petra Chobota v Chorvatsku- jsem jedna z mluvících osob :)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one